UDÁLOSTI

Chodí mi poměrně hodně pozvánek a zajímavých informací. To, co se mi líbí, dám do této rubriky. Třeba najdete nějakou inspiraci i pro sebe.

31. 3. 2013 Jana Kratochvílová v knihovně

Psáno pro Muzimax

31. března od 19:30 se uskuteční koncert Jany “Uriel” Kratochvílové. Jana je nadčasová, nadpozemská a tak moje první otázka nemohla znít jinak než:

Co je nového ve Vesmíru?
Hlavně to, že z Centra Galaxie proudí Nové proudy Super Gama paprsků/Rays, které zvyšují vše, co je připravené pro zdvih do vyšších frekvenci - dimenzí! Doslova je Doba Probouzeni se z Kómatu dosavadní tuhé/materiální Existence do té Pravé - Spirituální!

Zpátky na zem. Co bude nového na koncertě?
Nadcházející koncert 31. 3. má téma: Time Travelling hlavně z Budoucnosti sem. A obsahuje plejádu super nových songů, vedle našich rockových superhitů!

Přečíst celý článek »

,

23. 3. 2016 Ina - křest desky

Pomáhal jsem křtít nové CD Iny Urbanové. Šampaňské liji rád a také ho rád piji. Alespoň pár fotografií laskavě zapůjčených výborným fotografem Petrem Brodeckým.


Přečíst celý článek »

,

23. března - Křest desky Iny Urbanové

KDY: 23. března 20:00 KDE: Restaurant music bar Slušnej kanál, Ondříčkova 503/29, Praha 3

Jedna z nejvýraznějších rockových zpěvaček v ČR Ina Urbanová vyráží se svojí kapelou propagovat nové CD “Tak takhle asi jo”. Jako hosty si na CD pozvala Aleše Brichtu, Vláďu Šafránka, Richarda Tesaříka, Ivana Vodochodského, Václava „Upíra“ Krejčího a Zuzanu Stirskou.

Moderátorem křtu je Richard Sacher.

Ina nejen zpívá, ale skládá písničky a píše texty. Kromě toho pilně koncertuje za doprovodu kapely ve složení:
František Soldán - kytara, vokály, Zbyněk Haase - kytara, vokály, Michal Žďánský - basa, vokály, Roman Haase - bicí, Petr „PetrOff“ Maliňák - klávesy, vokály.

Přečíst celý článek »

,

Imprese z Čech až na konec Itálie

Od 12. 1. do 20. 1. se uskuteční v předsálí místopředsedů Senátu ČR ve Valdštejnském paláci výstava obrazů, soch a grafiky Miroslava Houště nazvaná Imprese z Čech až na konec Itálie.

Podélný tvar výstavní prostory připomíná poledníkovou spojnici mezi Čechami a Itálií. Tedy mezi místy jeho dvou bydlišť. Miroslav Houšť navazuje na svou nedávnou výstavu, kterou měl ve slunné Kalábrii, kde tvoří převážně v létě. Pražskou výstavu tvoří jedenáct olejů a jedna litografie, což vytváří soustavu podobnou měsíčnímu rozdělení roku. Přečíst celý článek »

,

VOJTEK + INFLAGRANTI = turné

Trio INFLAGRANTI se vydává opět na turné, s kapelou a svým oblíbeným hostem, kterým je JOSEF VOJTEK. Berte to jako tip na dobrý koncert.

,
φ