Nova - Hogo Fogo

Vzpomínka na úžasnou spolupráci s Hanou
Zagorovou a Štefanem Margitou

Pořad se vysílal na TV NOVA
místo natáčení: Barrandov ateliér 2

Scénář: Hana Zagorová, Štefan Margita a Ivan Rössler

Moderovali: Hana Zagorová a Štefan Margita

Přečíst celý článek »

Hogo Fogo 01

Datum vysílání: 9. dubna 2000

Ředitel Národního divadla nepoznal Štefana v roli potulného zpěváka před Národním divadlem, Blance Matragi jsme vyměnili kostýmy při módní přehlídce, Juraj Kukura seděl na opravdu “horkém křesle” a Radek John by si o svou ženu neopřel ani kolo. Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 02

Datum vysílání: 7. května 2000

V tomto pořadu jsme především oženili Richarda Genzera! Lucie Borhyová absolvovala “mimořádní zpravodajství, Jan Rosák měl v pořadu Riskuj urputnou soutěžící, která milovala armádu a jeho a Lunetikům jsme kazili jejich kultovní píseň Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 03

Datum vysílání: 26. září 2000

Martin Vačkář nám pomohl znovu nachytat Richarda Genzera, tentokrát jsme ho chtěli za svědka na japonské svatbě. Petr Rychlý pomohl nachytat Helenu Růžičkovou a Michalu Davidovi jsme chtěli za domem postavit supermarket

Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 04

Datum vysílání: 21. listopadu 2000

Nachytali jsme především Pavla Poulíčka, když ho Margita v roli cikána šokoval při natáčení pořadu Kolotoč, Dan Hůlka ale zprávu o možném nakažení žloutenkou přijal poměrně stoicky. Jiřina Bohdalové byl udělen titul královna komiků.

Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 05

Datum vysílání: 25. prosince 2000
Vánoční devadesátiminutové vydání, ve kterém Štefan odmítl v hotelu pas své maďarské kolegyně Szarolty Zalatnay jako neplatný, Báru Basikovou při vystoupení opustili diváci a na Borise Rösnera pokřikovali, že nemluví nahlas, do pasti spadli I Martin Maxa, kterému k večeři přinesli živé kuře a Pavol Habera, kterému jsme v hotelu “ukradli” vzácnou kytaru a Petr Rychlý, jemuž jsme podvrhli parodii na klip do pořadu Natočto s jeho obličejem Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 06

Datum vysílání: 28. ledna 2001

Janu Štefánkovou jsme sice uvedli jako Miss Hogo Fogo, ale protože byl nafukovací, tak jsme jí ho propíchli. Pavel Zuna se rozzlobil, když našel ve svém zaparkovaném autě cizí ženu i s nákupem, s Míšou Kuklovou jsme fotili reklamu na toaletní papír a Karla Gotta Štefan překvapil v jeho kostýmu na natáčení pohádky Z pekla štěstí 2 Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 07

Datum vysílání: 18. března 2001

Petra Muka a Pavla Šporcla jsme nachytali stejným způsobem. Dali jsme si s nimi schůzku v restauraci a v televizi pustili Televizní noviny, ve kterých moderátor ohlásil, že se nedostavili na vlastní koncert. Jejich manažeři měli co vysvětlovat. Heleně zase Štefan v Lucerně začal bez výstrahy mluvit a zpívat na mikrofon do její kultovní písně Dvě malá křídla a Miroslava Horníčka jsme pozvali na malou oslavu, na které na něho čekali umělci níže uvedení v závorce. Měl obrovskou radost, protože to nečekal. Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 08

Datum vysílání: 22. dubna 2001

S Evou Pilarovou si chtěl zazpívat jeden bohatý podnikatel a poslal jí do agentury nahrávku se svým hlasem, zpíval tak příšerně, že se Eva otřásala hrůzou, ale sliboval za natočení duetu hodně velké peníze a manažeři jí hodně přesvědčovali. Slavná je i scénka s Petrem Novotným, jehož žena ve vinotéce upustila lahev hodně drahého vína. Novotný snad poprvé v životě ztratil řeč. Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 09

Datum vysílání: 17. června 2001

Předstírali jsme, že chceme tajně natáčet v Kalichu na Ledeckého představení a nechali jsme ho před skrytou kamerou tento problém řešit s ředitelem divadla a producentem Michalem Kocourkem, nachytali jsme i Martina Dejdara, když jsme jeho auto u pumpu zablokovali jiné auto, ve kterém se nějaká dvojice věnovala milostným hrátkám, u stejné pumpy jsme pak Leonu Machálkovou vlákali do prodejny a propašovali jí do kapsy nějakou drobnost, která při odchodu pískala, takže to vypadalo, že Leona krade. A také jsme si s Květou Fialovou a Karlem Fialou zavzpomínali na film Limonádový Joe. Přečíst celý článek »

,

Hogo Fogo 10

Vysíláni: 2001

Především jsme oslavili desítku tím, že jsme pozvali pět nastávajících maminek, takže na scéně v tu chvíli bylo deset lidí: pět současných a pět  budoucích. Byli to Mahulena Bočanová, Renata Dlouhá, Magda Malá, Monika Žídková a jedna maminka z publika. Mahuleně Bočanové jsme pustili video, kde její dvojnice za ni řádila s její nejlepší kamarádkou v baru, ačkoliv Mahulena v té době už čekala miminko. Karla Šípa přepadlo policejní komando, když odjížděl z natáčení.A Waldemara Matušku jsme donutili, aby  navlékl prsten své ženě Olze, ale pozor, měl ji poznat jen podle ruky, protože jsme Olgu zamíchali mezi jiné ženy a Waldemar viděl jen ony nabízené ruce. Přečíst celý článek »

,
φ