Televize

Začínal jsem v mládí externí spoluprací s Československou televizí, když startovala NOVA, byl jsem u toho. Když jsem z NOVY odešel, začal jsem spolupracovat s Primou, občas přispěji i České televizi a nově startuji s jedním cyklem na televizi JOJ.

Česká televize

Pro Českou televizi píšu scénáře už od šedesátých let. Dělal jsem řadu hudebních pořadů pro tehdejší druhý program, vymyslel jsem hudební soutěž Čtyřlístek (v přímém přenosu se volila čtveřice nejlepších písní, které byly do čtyř dnů v prodeji ve 44 prodejnách Supraphonu), s Adamem Rezkem jsme připravili první hudební videodiskotéku u nás pod názvem Videodisko a podobně. Snad najdu čas to sem všechno nanosit.

NOVA

Do televize Nova jsem nastoupil v roce 1993 jako šéfredaktor redakce zábavy. Neodolal jsem a některé pořady jsem si psal sám. Měl jsem dobré zkušenosti z České televize, pro kterou jsem do té doby napsal několik desítek scénářů. Postupně sem převedu veškerý svůj archív, pokud ho ještě najdu :-). Z Novy jsem odešel v roce 2006.

Nova - Hogo Fogo

Vzpomínka na úžasnou spolupráci s Hanou
Zagorovou a Štefanem Margitou

Pořad se vysílal na TV NOVA
místo natáčení: Barrandov ateliér 2

Scénář: Hana Zagorová, Štefan Margita a Ivan Rössler

Moderovali: Hana Zagorová a Štefan Margita

Více »

Prima

Pro Primu jsem dělal dva větší cykly. Jako scénárista jsem připravoval Hvězdy u piána a jako režisér otázek jsem připravoval Milionáře. Ani v jednom případě neměla Prima šťastnou ruku. Pak jsem jako scénárista dělal Hádej, kdo jsem. O tomto pořadu napsal pár článků Čert na koze. Nyní spolupracuji jako dramaturg na pořadu Životní úklid. Podrobnosti o něm najdete na stránkách televize PRIMA. Jako scénárista se podílím i na druhé řadě pořadu Farmář hledá ženu.

Prima HVĚZDY U PIANA 1 - 17

Zajímavý formát irského původu. Bohužel, v Čechách se neujal.

Více »

φ